Herna s programem

Kdy
Středa
09:00
12:00

Středa 9.00 - 12.00

  • Učíme se Zlobivákem (1x měsíčně)
  • Semináře pro rodiče (1x měsíčně)

Herny pro děti s rodiči jsou určeny pro děti 0 – 6 let s rodiči (příp. jiným dospělým – prarodiče, tety…)

Provoz herny ve školním roce: pondělí, středa od 9.00 do 12.00 hod., vstup možný bez přihlášení. V zimním období (cca od poloviny října do poloviny dubna) je herna otevřena také ve čtvrtek 15.30 – 17.30 hod. 

Vstup do heren: 50 Kč/rodinu.

Co nabízíme: Rodičům nabízíme příjemné a přátelské místo pro setkávání, navázání nových přátelství, seberealizaci i vzájemnou sociální výpomoc (v průběhu heren je otevřena stálá burza oblečení). Děti zde najdou bezpečný prostor pro hru v přítomnosti dospělého, „hřiště pod střechou“ s kuličkovým bazénkem, množstvím hraček i didaktických pomůcek, mohou se společně s rodiči zapojit do programu přizpůsobenému věku dětí.

Prostor pro hru dětí v přítomnosti dospělého, možnost zapojit se do programu přizpůsobeného dětem raného a předškolního věku – cvičení, tanečky, opičí dráha, zpíváníčko, hra na Orffovy hudební nástroje….

V průběhu středečních heren se můžete těšit na zpívání s kytarou a hrou na Orffovy nástroje, říkanky a pohybové aktivity. Jednou měsíčně ve středu probíhá od 10.30 sociálně stimulační skupina Učíme se se Zlobivákem.

Jednou měsíčně ve středu probíhá od 10.30 seminář pro rodiče.

Účast ve všech programech je dobrovolná, pokud děti a rodiče nemají zájem se programu účastnit, mohou využívat zbylý prostor herny. Programy začínají cca v 10 hod.

Vybavení MC: MC je plně vybaveno pro potřeby dětí a rodičů – k dispozici jsou hračky, pomůcky, dětské knihy (ty je možné půjčit si také domů), dětská postýlka, přebalovací pult, dětské židličky (vysoké i nízké), stoly a židle pro dospělé, vybavená kuchyň, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice, myčka nádobí, základní občerstvení (káva, čaj, džusíky, sušenky…), sociální zařízení (dospělé a dětské WC, nízká umyvadla pro děti, nočníky).

Kdo se o Vás bude starat: O návštěvníky pečuje služba – seznamuje nové rodiče s chodem mateřského centra, stará se o spokojenost a vzájemnou spolupráci mezi klienty. Programy pro děti s rodiči zaměřené na rozvoj dovedností, schopností a znalostí dětí vedou pedagogové. Pokud budete mít dotazy, připomínky, nápady na vylepšení nebo nějaký problém týkající se pobytu v herně, služba vám ráda pomůže či podnět předá vedení MC.

Kontakt:

Mateřské centrum Klubíčko
Vlčkova 1067
198 00 Praha 9

 

Vedoucí:
Mgr. Marie Kunzmannová
+420 608 917 710

mcklubicko@praha.ymca.cz
Facebook: mcklubickoymca

Instagram: mcklubicko

Bankovní účet: 2000627451/2010

 

 

YMCA Praha
Na Poříčí 12, 110 00 Praha
(2. patro, kancelář č. 244)

Telefon: 224 872 128
E-mail: praha@ymca.cz
Facebook: ymcapraha

IČO: 265 29 122

Datová schránka: majtuuu