PRÁZDNINOVÉ STŘEDEČNÍ VÝLETY

Na prázdniny jsme pro vás připravili středeční výlety pro děti s rodiči. V případě nepříznivého počasí proběhne náhradní program. Sledujte aktuální informace na internetových stránkách Klubíčka. Prosíme o předběžné přihlášení.

 

4.7. Stopovaná k rozhledně Doubravka

Dobrodružná hra pro děti s rodiči s plněním úkolů na stanovištích a závěrečným hledáním pokladu u rozhledny Doubravka. Odměnou bude i výhled do kraje.

Sraz v 9.30 hod. na zastávce autobusu Generála Janouška.

 

18.7. Putování za skřítky a broučky do Satalic

Výlet pro děti s rodiči inspirovaný pohádkami o broučcích a skřítcích – pohybové hry, tvoření, skotačení, stavba domečků.

Sraz na zastávce autobusu 201 Satalická obora cca v 9.35 hod.

 

25.7. Výlet do Stromovky

Výprava do parku plného rybníčků, jezírek, vodních ptáků – krmení kachen (s sebou staré pečivo), hry na louce, dětské hřiště Vozovna.

Sraz v 9.00 hod. u metra Rajská zahrada (směr centrum).

 

1.8. ZOOPark Radonice

Prohlídka areálu s hospodářskými i volně žijícími zvířaty, některé si mohou děti pohladit a nakrmit. S sebou můžete vzít např. jablka, salát nebo mrkev. Nebude chybět ani dětské hřiště.

Vstupné: 60 Kč/dítě, 100 Kč/dospělý.

Sraz v 9.20 hod. na Černém Mostě, stanoviště autobusu č. 367.

 

8.8. Pohádková herna v parku

Zábavné dovádění na pohádkové téma – cvičení s padákem, pohybové aktivity, tvořivá dílnička v parku u rybníka Aloisov. S sebou sportovní oblečení a dobrou náladu.

Sraz v 9:30 hod. u branky do MC Klubíčko (ulice Bouřilova).

 

15.8. Pojďte s námi do Pralesa

Výlet vlakem do přírodního areálu plného aktivit pro děti v Praze – Kbelích – výběhy pro ovečky a nutrie, bludiště, naučná cesta Stezka dřeva, ukázková včelnice, společný piknik (nezapomeňte něco dobrého na zub).

Sraz 9.45 hod. na nádraží Praha – Vysočany.

 

22.8. Česká televize dětem

Návštěva interaktivní výstavy, která pobaví děti i dospělé.

Sraz v 9 hod. u metra Rajská zahrada.